Contact

Uitgever Rudy Vanschoonbeek mail@uitgeverijvrijdag.be
<p>ronald.grossey@uitgeverijvrijdag.be</p>
Uitgever Ronald Grossey ronald.grossey@uitgeverijvrijdag.be
Uitgever non-fictie Karl Drabbe karl.drabbe@uitgeverijvrijdag.be
Redactrice Hannah Lingier hannah@elkedagboeken.be
Sales & promotie Pieter Boschmans pieter@elkedagboeken.be
Sales & promotie Sophie Verbist sophie@elkedagboeken.be
Sales & promotie Sally Lannau sally@elkedagboeken.be
Sales & promotie binnendienst Vera Post vera@elkedagboeken.be
Assistent binnendienst Arne Vanschoonbeek arne.vanschoonbeek@uitgeverijvrijdag.be

Uitgeverij Vrijdag n.v.

Jodenstraat 16
B-2000 Antwerpen
T +32 (0)3 345 60 40

mail [at] uitgeverijvrijdag [dot] be 

IBAN: BE51 9730 5718 4362

Webwinkel: BE90 9730 6615 3832

BIC: ARSPBE22

BTW: BE 0898 762 111 

 

Verkoop en promotie

Elkedag Boeken verzorgt de verkoop en promotie van onze titels in Vlaanderen.

 

Boeken bestellen

Al onze titels kunnen besteld worden via www.boekenbank.be of www.cbonline.nl of onze webwinkel.

 

Nieuws

Blijf op de hoogte via de nieuwsbrief, Facebook, Instagram en Twitter.

Contactformulier

U kunt ons contacteren door het volgende formulier in te vullen: 

CAPTCHA
Gelieve onderstaande code in te geven om de website te vrijwaren van mogelijke spam-inzendingen.
Beeld-CAPTCHA
Vul de karakters in getoond in de afbeelding.
Comments